KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 5522733

nr 552 2733

Etsning

signerad Hampus 1961, provtryck, pojke, 32x25

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 november 2008
kl 20:02:20

16/11 11:47:03 1      Vinnande bud